Kronika

Shqiptohen 462 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19

Shqiptohen 462 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19
09:48 | 11 Tetor 2021

462 qytetarë të Kosovës janë gjobitur nga policia për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID-19 të vendosura nga Institucionet shtetërore dhe shëndetësore.

Lajmin e ka bèrë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera