[wp-story]

Bota/Rajoni

Shqiptarja 18 vjeçare zhduket në Greqi pa lënë gjurmë

Shqiptarja 18 vjeçare zhduket në Greqi pa lënë gjurmë
11:01 | 05 Nëntor 2019

Një vajzë e re shqiptare është zhdukur pa gjurmë në zonën e Kretës në Greqi. Bëhet fjalë për një 18-vjeçare me emrin Esperanca Mustafa, e gjatë rreth 1.55.

E reja është zhdukur qysh prej mëngjesit të 3 nëntorit dhe nuk ka asnjë gjurmë prej saj. Të shqetësuar familjarët kanë bërë denoncim në polici, duke publikuar edhe fotografinë e saj.

Esperanca ka qenë e veshur me tuta dhe atlete të zeza si dhe një bluzë sportive në momentin e zhdukjes. Mesazhi i fundit që ka lënë ajo para se të dilte nga shtëpia ishte se do të shkonte në parukeri.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera