[wp-story]

Bota/Rajoni

Shqiptari dhe bullgarja kapen në Kapshticë me 25 mijë euro të fshehura në trup

Shqiptari dhe bullgarja kapen në Kapshticë me 25 mijë euro të fshehura në trup
09:53 | 15 Janar 2020

Një 46 vjeçar, nga Memaliaj dhe një vajzë nga Bullgaria 31 vjeçe, të cilët udhëtonin me mjetin e tyre janë vënë në hetim në Kapshticë, pasi janë kapur me një shumë prej 25 mijë eurosh të padeklaruara.

Sipas policisë dy të proceduarit e kishin fshehur sasinë e parave në trup dhe nuk e kishin deklaruar para autoriteteve.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera