Sport

Shqipëria kalon në epërsi

Shqipëria kalon në epërsi
16:37 | 11 Nëntor 2020

Shqipëria ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Kosovës.

Në “Elbasan Arena”, për 1 me 0 ka shënuar Bekim Balaj, në minutën e 30-të.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera