[wp-story]

Bota/Rajoni

Shqipëri, një viktimë dhe 151 raste të reja

Shqipëri, një viktimë dhe 151 raste të reja
16:19 | 09 Shtator 2020

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur bilancin e pandemisë në Shqipëri në 24 orët e fundit.

151 persona kanë rezultuar pozitivë ndaj COVID-19 nga 852 testime. Ndërkohë, është shënuar një viktimë në 24 orët e fundit, ndërsa 45 persona janë shëruar./A2

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera