[wp-story]

Lajme

Shpërthen bombola e gazit në Ferizaj, ka të lënduar

Shpërthen bombola e gazit në Ferizaj, ka të lënduar
15:07 | 05 Janar 2021

Në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj, pak më parë ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pasojë e këtij shpërthimi ka persona të lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar Major Qazim Reka, por i njëjti nuk ka dhënë më tepër informacione se kaq.

Ai tha se për numrin e të lënduarve dhe detaje të tjera do të dalin me detaje më vonë.

Në vendin e ngjarjes ka dal policia dhe ekipi mjekësorë, pas pak detaje të reja.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera