Bota/Rajoni

Shpërthen bombola e gazit në Durrës, plagosen dy persona

Shpërthen bombola e gazit në Durrës, plagosen dy persona
22:35 | 04 Gusht 2021

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në Durrës.

Policia bën të ditur se në orën 20:40, në një banesë në lagjen nr.13, Durrës, ka shpërthyer një bombol gazi e për pasojë janë lënduar shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ A2 CNN

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera