Lajme

Shpend Ahmeti: Viti shkollor fillon në rrethana krejt ndryshe, të vazhdojmë me kujdes

Shpend Ahmeti: Viti shkollor fillon në rrethana krejt ndryshe, të vazhdojmë me kujdes
14:07 | 26 Gusht 2020

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me drejtoreshën për Arsim, Shpresa Shala, kanë vizituar sot shkollën “Faik Konica”, ku po bëhen përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor

Ahmeti ka shkruar në Facebook se është e rëndësishme që të vazhdohet me kujdes të shtuar dhe respektim të plotë të të gjitha udhëzimeve për t’u ruajtur nga COVID-19.

“Ky vit shkollor do të fillojë në kushte dhe rrethana krejt ndryshe, prandaj edhe është shume e rëndësishme që të vazhdojmë me kujdes të shtuar dhe respektim të plotë të gjitha udhëzimeve ashtu që të ruajmë veten dhe të tjerët rreth nesh”, ka shkruar Ahmeti.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera