Bota/Rajoni

Shkrumbohen dy banesa në Juban të Shkodrës

Shkrumbohen dy banesa në Juban të Shkodrës
16:11 | 03 Korrik 2020

Dy banesa janë shkrumbuar sot në fshatin Juban të Shkodrës.

“BalkanWeb” ka siguruar për fotot dhe videot nga vendngjarja bën me dije se banesat e shkrumbuara janë në pronësi të shtetasve Shtjefen Caka dhe Fred Caka.

Paraprakisht dyshohet që zjarri mund të jetë shkaktuar nga një shkëndijë elektrike, por hetimet për rastin pritet të zbardhin edhe shkakun.

Mësohet gjithashtu se në vendngjarje për të shuar flakët po punojnë dy mjete zjarrfikëse.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera