Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shërohet nga Covid-19 mjeku kosovar

  FrontOnline
  26 Korrik 2020

  Specialisti i mjekësisë interne, gastroenterohepatologu Visar Zekaj ka kumtuar lajmin e mirë se ka fituar betejën me Covid-19.

  “Pas përballjes tri javore me Covid 19, sot jam njoftuar se jam NEGATIV për SARS CoV 2” kështu ka njoftuar Dr. Zekaj në profilin e tij Facebook.

  Ndër të tjera ka bërë të ditur dhe ecurinë e manifestimit të sëmundjes së tij me Covid-19, që nga fillesat e diagnostikimit, e deri te terapia shoqëruese e trajtimit dhe statusi simptomatologjik.

  Me theks të veçantë: “Gjatë kësaj kohe kisha edhe dhimbje në pjesën e sipërme të barkut të cilat pastaj shoqëroheshin me barkqitje ujore deri 4-5 herë brenda ditës me humbje oreksi” njofton Dr. Zekaj.

  https://www.facebook.com/drvisaa/photos/a.990228338033635/1434519343604530/?type=3&theater

  KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme28 Maj 2023
  Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, ka replikuar me deputetin e VV-së, Dimal Basha në rrjetin social Tëitter për...
  Lajme28 Maj 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka uruar presidentin turk, Recep Taip Erdogan për fitoren në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale në Turqi. Kurti...
  Lajme28 Maj 2023
  Fitorja e Rexhep Taip Erdogan në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Turqi ka bërë që të ketë festë në qytetin...
  Të tjera
  Lajme28 Maj 2023
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë përsëritur qëndrimin e QUINT-it të datës 26 maj rreth situtatës së krijuar në tri komunat...
  Lajme28 Maj 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar se çfarë ka biseduar me eurodeputeten, Viola von Cramon, pasi kjo e fundit e ka...
  Bota/Rajoni28 Maj 2023
  Rivali i Rexhep Tajip Erdogan, Kemal Kilicdaroglu, ka mbajtur një fjalim, duke thënë se zgjedhjet nuk kanë qenë fer. Kilicdaroglu është shprehur...
  Bota/Rajoni28 Maj 2023
  Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj ka uruar homologun e tij, Recep Tayip Erdogan për zgjedhjen e tij si president i Turqisë për...
  Lajme28 Maj 2023
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, i ka reaguar eurodeputetes, Viola von Cramon, pasi kjo e fundit në Zveçan iu tha forcave...
  Sport28 Maj 2023
  Në Allianz Stadium zhvillohet ndeshja e javës së 37-të në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Milanit. Zonja e Vjetër pozicionohet në vend...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.