Lajme

Shërohen edhe 153 pacientë nga Coronavirusi

Shërohen edhe 153 pacientë nga Coronavirusi
15:31 | 27 Korrik 2020

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 153 pacientë të shëruar nga koronavirusi në Kosovë.

Lajmin e ka konfirmuar drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, Naser Ramadani, përmes një konference për media.

“Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 153 pacientë, numri total i të shëruarve ka arritur në 4 mijë e 27 pacientë”, ka thënë Ramadani.

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/1221068734896171/

 

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera