Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shërohen 60 % e të infektuarve me Koronavirus në Ferizaj

  FrontOnline
  23 Korrik 2020

  Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka dhënë para pak minutash lajmin e mirë.Ai ka bërë të ditur se sot kanë rezultuar të shëruar nga Covid 19 43 ferizajas,

  Postimi i plotë:

  Lajm i mirë: 43 ferizajas të shëruar vetëm sot nga COVID-19 apo shprehur ndryshe mbi 60% e të infektuarve të deritanishëm.#Mbanidistancën
  #Vendosenimaskën.

  Më mirë në Kosovë se në Gjermani
  Nga Rubrika
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot do t’i presë në takim emisarin e posaçëm të BE-së Miroslav Lajçak dhe atë të SHBA-së,...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në ditën e njëmbëdhjetë të protestës, protestuesit në komunat veriore të vendit, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, kanë filluar të mblidhen edhe...
  Lajme05 Qershor 2023
  Nga viti shkollor 2008/09 deri në vitin e kaluar 2021/22, Kosova ka rreth 130 mijë nxënës më pak, që paraqet rënie prej...
  Të tjera
  Lifestyle04 Qershor 2023
  Me ngrohjen e motit, njerëzit shpenzojnë kohë duke qëndruar në natyrë, por shumë syresh ankohen për alergjinë nga dielli. Alergjia nga dielli...
  Bota/Rajoni04 Qershor 2023
  Një tjetër krim i rëndë në familje ka ndodhur në Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.10, Korçë, ku burri ka goditur...
  Lajme04 Qershor 2023
  Ka kohë të gjatë që merret me bujqësi. Jonuz Zeqiri nga fshati Hallaq i Madh i komunës së Lipjanit, përpiqet që vit...
  Vip04 Qershor 2023
  Detaje të vogla janë zbuluar nga dasma magjike e Elgit Dodës dhe Klea Hutës. Klea duket magjepsëse me një fustan të bardhë...
  Sport04 Qershor 2023
  Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica, është shpallur kampion me Galatasarayin në Turqi. E sot, ylli kosovar kur u ngjit në fushë, pas...
  Lajme04 Qershor 2023
  Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta Jashari është bërë sërish nënë e një djali. Këtë e ka bërë të ditur Bekim Jashari përmes...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.