Sport

Shënohet super-gol në ndeshjen Ballkani – Klaksvik

Shënohet super-gol në ndeshjen Ballkani – Klaksvik
21:09 | 04 Gusht 2022

Kanë kaluar rreth 50 minuta në ndeshjen mes Ballkanit dhe Klaksvikut në Prishtinë, raporton FrontOnline.

Pas 50 minutash, Ballkani e ka trefishuar epërsinë 3:0 me eurogolin e Albion Rrahmanit.

Në stadiumin “Fadil Vokrri, dy skuadrat po përballen në kuadër të rundit të tretë eliminator të Ligës së Konferencës.

Kjo ështe ndeshja e parë, kurse pas një jave luhet ajo e kthimit në Ishujt Faroe./FrontOnline/

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera