Sport

Shënohet një “bombë” gol në Gjilan: Një kryevepër që shihet rrallë në futbollin e Kosovës

Shënohet një “bombë” gol në Gjilan: Një kryevepër që shihet rrallë në futbollin e Kosovës
15:24 | 09 Maj 2021

Kanë kaluar rreth 20 minuta në ndeshjen e sotme mes Dritës dhe Ballkanit.

Tashmë, skuadra gjilanase ka kaluar në epërsi 1:0, raporton FrontOnline.

Në minutën e 17-të, Xhevdet Shabani e ka shënuar një eurogol që la të pa shpresë portierin e Ballkanit.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme./FrontOnline/

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera