[wp-story]

Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli – Roma

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli – Roma
23:15 | 05 Korrik 2020

Napoli dhe Roma janë duke barazuar 1-1 në San Paolo.

Pasi pjesa e parë u mbyllë 0-0, menjëherë në pjesën e dytë janë shënuar 2 gola.

Fillimisht Callejon shënoi për ta kaluar Napolin në epërsi në minutën e 55’, por në atë të 60’, Mkhitaryan barazoi gjithçka, për ta bërë më interesante këtë takim, raporton Front Online.

The post Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli – Roma appeared first on Front Online.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera