Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shaqir Totaj i PDK-së: Do të ishte mirë që Haradinaj të na e kthente borxhin nëse nxjerrim kandidat për president

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Nënkryetari i PDK-së, Shaqir Totaj, në T7, ka thënë se do të ishte mirë që AAK’ja e Haradianjt do të ishte mirë t’ua kthente borxhin PDK’së, po që se kjo parti të kishte kandidat për president.

  “Nëse ne do të kishim një kandidat për president, AAK’ja do të ishte mirë të na e kthente borxhin. Ne e kemi bërë Haradinajn kryeministër”, është shprehur Totaj.

  Tutje, ai tha se Haradinaj duhet ta kthejë fillimisht borxhin në mënyrë që të kërkojë përsëri.

  “Duhet ta kthejë borxhin fillimisht, para se të kërkojë borxh përsëri”, shtoi Totaj.

  Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë
  Nga Rubrika
  Lajme23 Mars 2023
  Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive ka reaguar ndaj vendimit të sotëm të ZRRE-së me të cilin do të...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vazhduar debatin me opozitën në Kuvendin e Kosovës për çështjet e Ohrit. Kurti iu referua fjalimit...
  Lajme23 Mars 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, tha se nuk dëshirojnë ta vazhdojnë debatin në Kuvend pa prezencën e kryeministrit Kurti....
  Të tjera
  Vip23 Mars 2023
  Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani është një prej figurave më të dashura në ekran. Ajo krahas një karriere të suksesshme në...
  Lajme23 Mars 2023
  Projekti për instalimin e matësve të nxehtësisë, valvulave termostatike dhe termokokave do të vazhdojë nga e hëna më 27 mars. Sipas njoftimit...
  Vip23 Mars 2023
  Fituesi i Big Brother në Kanada, Kevin Jacobs, ditë më parë një mbështetje për Luiz Ejllin në “Big Brother VIP Albania”. Kjo pasi...
  Vip23 Mars 2023
  Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Urime të shumta lidhur me agjërim sa më të lehtë. Një veprim surprizues e...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka marrë një telefonatë nga Derek Chollet, këshilltari special i sekretatit amerikan Antony Blinken. Siç ka shkruar...
  Lajme23 Mars 2023
  Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj tha se marrëveshja e fundit mes Kosovës dhe Serbisë në Ohër është “marrëveshja më e keqe” që...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.