Bota/Rajoni

Sërish tërmet në Shqipëri

Sërish tërmet në Shqipëri
14:13 | 15 Shtator 2020

Pak minuta më parë ka ndodhur një tërmet në Shqipëri.

Termeti e ka pasur epiqendrën në zonën e Lezhës.

Sipas aplikacioneve për matjen e lëkundjeve, tërmeti ka qenë 3.10 ballësh.

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera