[wp-story]

Lajme

Senatorët amerikanë në Beograd: Nuk ka zgjidhje që kënaq vetëm një palë (VIDEO)

Senatorët amerikanë në Beograd: Nuk ka zgjidhje që kënaq vetëm një palë (VIDEO)
20:44 | 06 Shtator 2019

Në Beograd po del të jenë të më të qartë se në Prishtinë, se çfarë do Amerika nga Serbia e Kosova.

Aty senatorët, Ron Johnson dhe Chris Murphy ia konfirmuan Presidentit, Aleksandër Vuçiqit se ujdia finale mund të mos jetë fortë e këndshme për të, e as për palën tjetër, njofton Klan Kosova.

Pasi që i dëgjoi mysafirët, nikoqiri e tha shkurt e serbisht se me çfarë kushti është në gjendje ta pranojë shtetin e Kosovës.

Senatorët erdhën në Kosovë e Serbi, pak ditë pasi Amerika emëroi emisar të posaçëm për Ballkanin Perëndimor, detyrë kjo që iu besua Matthew Palmerit.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera