Vip

Semi Jaupaj paralajmëron projektin e saj të ri muzikor

Semi Jaupaj paralajmëron projektin e saj të ri muzikor
16:18 | 22 Shtator 2022

Semi Jaupaj, ka zbuluar se projekti i saj i ri muzikore është drejt finalizimit.
Përmes disa imazheve në profilin e saj në ‘Instagram’, ka treguar se së shpejti do të zbulohet edhe data e saktë e lansimit të këngës.

“Të kalon, është veç fazë”, ka shkruar Semi në mbishkrimin e fotografive.

Ndërkohë, në një tjetër postim këngëtarja nga Shqipëria, Semi ka shkruar: Kënga e re, zbulimi i tekstin, nesër ju them datën”.

Projekti i saj i fundit ishte bashkëpunimi me Ronin dhe kënga “All your lovin”.

Gjithashtu, ata janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera