[wp-story]

Lajme

Selmanaj thotë se patën pritje shumë miqësore nga udhëheqësit e Maqedonisë së Veriut

Selmanaj thotë se patën pritje shumë miqësore nga udhëheqësit e Maqedonisë së Veriut
23:35 | 23 Tetor 2020

Zëvendëskryeministri Driton Selmanaj, ka folur për vizitën zyrtare që ka pasë sot delegacioni i Kosovës me kryeministrin Avdullah Hoti në Maqedoninë e Veriut.

Selmanaj ka deklaruar se ata patën një pritje shumë miqësore nga udhëheqësit e institucioneve të Maqedonisë së Veriut.

“Projekte të përbashkëta zhvillimore dhe bashkëpunimi ndër- shtetëror në të gjitha fushat ishte konkluzioni i përbashkët i të gjitha takimeve”, ka shkruar Selmanaj në rrjetin social Facebook.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera