Lajme

Selmanaj thotë se nuk ka udhëtuar në Uashington me familjen

Selmanaj thotë se nuk ka udhëtuar në Uashington me familjen
17:14 | 01 Shtator 2020

Sot në rrjete sociale qarkulloi lajmi se familja (gruaja dhe fëmija) e zëvendëskryeminstrit Driton Selmanaj kanë udhëtuar së bashku për në Uashington.

Mirëpo, këtë lajm e ka demantuar vetë zëvendëskryeministri Selmanaj për klankosova.tv, duke thënë se kjo është vetëm një gënjeshtër.

“Gënjeshtër e llojit të atyre që vetëm shqiptarë vështirë mund t’i quaj”, ka thënë Selmanaj.

Selmanaj gjithashtu ka thënë se në foto janë udhëtarët, që sipas tij nuk e di as se çfarë kombësie u takojnë.

“Ne kemi udhëtuar me bileta të klasit ‘economy’ dhe prandaj kemi dalë bashkë me të gjithë udhëtarët e tjerë”, ka thënë Selmanaj.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera