[wp-story]

Lajme

Selimi tregon se kush e pamundëson shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Selimi tregon se kush e pamundëson shfuqizimin e Gjykatës Speciale
21:14 | 22 Tetor 2020

Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka folur për Gjykatën Speciale.

Ai tha se janë dy faktorët që e pamundësojnë ndryshimin e ligjit për Gjykatës Speciale.

E sipas Selimit dy faktorët janë Lista Serbe dhe Presidenti Thaçi

“Dy faktor e pamundësojnë shfuqizimin e gjykatës speciale, është Lista serbe dhe faktori i dytë është presidenti Thaçi, duke e ditur këtë ne nuk bëhemi pjesë e manipulimit”, tha ai

 

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera