Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Selena reagoi për bullizmin ndaj Hailey-t, Beatrix flet për situatën e njëjtë që ka përjetuar pas daljes nga BBV

  FrontOnline
  26 Mars 2023

  Selena Gomez ka reaguar publikisht lidhur me dramën mes saj dhe Hailey Bieber duke zbuluar se ato kanë folur dhe se kjo e fundit i ka treguar për bullizimet dhe kërcënimet që po merr.

  Selena ka kërkuar nga fansat e saj të jenë të sjellshëm dhe mos ta sulmojnë Haileyn.

  E në këtë postim që bëri bujë kudo duket se e ka gjetu veten edhe Beatrix Ramosaj.

  “Kam qenë dëshmitare se si në Shqipëri dalin hapur në televizione dhe s’e kanë problem të tregojnë metodat e përhapjes, apo kënaqësinë që marrin duke justifikuar “për lojë” bullizmin. Gjithsesi, Selena është mbretëreshë“, ka shkruar Beatrix.

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Vip30 Maj 2023
  Qysh nga dita e djeshme është tensionuar situata në veriun e Kosovës. Pas trazirave në veri të Kosovës, mbetën të plagosur disa...
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, ka refuzuar që të përgjigjet në pyetjen e gazetarëve se kush i ka sulmuar ushtarët e...
  Lajme30 Maj 2023
  Gazetarët e medieve të ndryshme janë sulmuar para pak çastesh nga protestuesit serbë në Komunën e Leposaviqit. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës...
  Lajme30 Maj 2023
  Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë në Bruksel, Edita Tahiri, ka thënë se Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borrell...
  Sport30 Maj 2023
  Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka dërguar sot ankesë në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar, në lidhje me mesazhin provokues dhe politik të tenistit...
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Kanë shpërthyer sërish tensionet midis Armenisë dhe Azerbajxhanit, dy ditë përpara se të rifillonin bisedimet që synonin përfundimin e një marrëveshjeje paqeje...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci, tha se po punon nga Zyra për Komunitete në fshatin Lipë të kësaj komune, e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.