[wp-story]

Vip/Kultura

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës
22:23 | 13 Janar 2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka publikuar foton më të ëmbël të Poemës./ORAinfo/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera