[wp-story]

Vip/Kultura

Sara e grimos vetën, përfundon në këtë gjendje

Sara e grimos vetën, përfundon në këtë gjendje
11:30 | 22 Shkurt 2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sara se fundmi ka publikuar disa video ku shfaqet duke u grimosur vet.

Dhe përfundimi është si në videon e fundit… /ORAinfo/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera