×
 • Vip
 • Vip

  Santiana zbulon se babain biologjik e ka takuar tek në moshën 18-vjeçe

  FrontOnline
  21 Nëntor 2023

  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka shpalosur detaje nga jeta e saj e fëmijërisë si dhe sfidave që kaloi ajo dhe familja e saj përgjatë viteve.

  Ajo ka treguar se është rritur nga gjyshërit, dhe ata i ka cilësuar si prindër, kurse nënën e ka ditur si “motër”.

  Në moshën 6 vjeçe një kushërirë i ka treguar të vërtetën, se personi që ajo e mendonte si motër, në fakt ishte nëna e saj.

  Ajo ka rrëfyer edhe për raportet me të atin me të cilin është prezantuar tek në moshën 18-vjeçe, si dhe ka treguar historinë kur i kishte kërkuar atij të holla për t’i kryer disa kontrollime mjekësore – por babai e kishte refuzuar duke mos i besuar asaj.

  Për më shumë detaje, ndiqini videot në linçet e mëposhtme.

  Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu. Në zonat malore reshje...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Një nënshtetas i Bullgarisë është rrahur në orët e vona të së martës në Prishtinë. I dyshuari është dërguar në Emergjencën e...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  I dyshuari i pestë për vrasjen e dyfishtë në Maqedoni, Ljupço Palevski, është arrestuar nga policia e Turqisë, përcjell Telegrafi Maqedoni. Informacionet...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Prokuroria Themelore në Prishtinë, në dosjen e dorëzuar në Gjykatën Themelore në Prishtinë më 2 dhjetor 2023, tregon veprimet që pretendohet se...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.