Lajme

Sadri Ramabaja braktis studion e televizionit, ndërpritet emisioni

Sadri Ramabaja braktis studion e televizionit, ndërpritet emisioni
22:23 | 03 Tetor 2022

Analisti i afërm me LVV-në, Sadri Ramabaja ka lëshuar emisonin ‘Pressing’ që transmetohet në T7, raporton Paparaci.

Kjo përderisa Nol Nushi nga Partia Socialdemokrate i ka thënë se nuk ka dinjitet, teksa po flisnin për grevën e mësimdhënësve.

Megjithatë, Ramabaja vendosi të largohet, pasi edhe më herët gjatë debatit kishte polemika me analistët e tjerë rreth mos-ekzekutimit të pagave për mësimdhënësit në muajin shtator.

Por, pas kësaj ndodhie të papritur, autori i emisionit, Leonard Kërçuki vendosi ta ndërprejë emisionin pasi u shpreh se nuk është në rregull kështu pa panelistin Ramabaja.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera