[wp-story]

Lajme

Sa ulëse synon t`i ketë në Kuvend AAK-ja?

Sa ulëse synon t`i ketë në Kuvend AAK-ja?
21:01 | 30 Dhjetor 2020

Anëtari i AAK=së, Daut Haradinaj, ka thënë se pret që AAK të marrë mbi 20 deputetë në zgjedhjet e ardhshme.

“Synojmë t’i kemi mbi 20 deputetë”, thotë ai në emisionin Pressing.

“Jemi serioz dhe shkojmë edhe në këto zgjedhje si parti e konsoliduar”, shtoi ai.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera