×
Nga Rubrika
Sport28 Dhjetor 2020
Në këto ditë të fundit të vitit 2020, shumë njerëz të famshëm dhe futbollistë po u japin mundësi tifozëve të tyre të...
Sport28 Dhjetor 2020
Është shtyrë ndeshja e xhiros së 15-të në Premier Ligën angleze ndërmjet Evertonit dhe Manchester Cityt. Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare...
Sport28 Dhjetor 2020
Futbollisti i Brazilit Neymar është në qendër të një stuhie të re polemikash pasi disa media braziliane raportuan se ai organizoi një...
Lajme21 Dhjetor 2020
Trajneri i xhudos, Driton Kuka, u ka dhënë një mesazh drejtuesve të institucioneve të shtetit si në Shqipëri ashtu edhe në Kosovë...
Sport18 Dhjetor 2020
Arben Fetahu është rizgjedhur kryetar i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK). Fetahu është zgjedhur kryetar i FBK-së në vitin 2018, duke...
Sport15 Dhjetor 2020
Kryetrajneri i FC Ballkanit, Ismet Munishi, u tregua i papërmbajtshëm me deklaratat e tij pas humbjes së Ballkani kundër Prishtinës me rezultat...
Lajme09 Dhjetor 2020
Në gjashtë vjetorin e anëtarësimit të Komitetit Olimpik të Kosovës në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar, Presidenti i KOK-ut, Besim Hasani ka pritur në...
Lajme07 Dhjetor 2020
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mësuar sot kundërshtarët e saj për kualifikimet e botërorit Katari 2020. E kryetari i Prishtinës Shpend...
Sport07 Dhjetor 2020
Mes protokolleve të rrepta të shëndetit dhe sigurisë për shkak të pandemisë Covid-19, afërsisht 20,000 tifozë janë lejuar të marrin pjesë në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.