×
Nga Rubrika
Sport12 Janar 2021
AC Milan po synon mbrojtësin e Chelseat Fikayo Tomori, raporton “Sky Sports”. Skuadra italiane ka kontaktuar me Chelsean për një marrëveshje të...
Sport11 Janar 2021
Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur ditën e sotme shtyrjen e rifillimit të aktivitetit për Kategorinë e Parë dhe...
Sport11 Janar 2021
Ekipi kosovar i xhudos i cili mori pjesë sot në Mastersin e xhudos në Doha të Katarit po rrëmben trofe shumë të...
Sport09 Janar 2021
“Salt Bae”, emri i vërtetë i të cilit është Nusret Gökçe, është parë duke treguar aftësitë e tij edhe gjatë një loje...
Sport09 Janar 2021
Real Madridi i Zinedine Zidane ballafaqohet sonte me Osasunën, skuadër kjo e cila renditet në vendin e parafundit në tabelë. Ky është...
Sport09 Janar 2021
Pas eliminimit të Atletico Madrid nga Kupa e Mbretit nga modestët e Cornellas në Spanjë qarkulluan zëra për një largim të Diego...
Sport06 Janar 2021
KF Llapi ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me qendërmbrojtësin Eglentin Gjoni me një marrëveshje të dyanshme. Kontrata e Gjonit ishte e...
Sport06 Janar 2021
Msanchester United dhe Manchester City do t’i provojnë edhe njëherë forcat e tyre në këtë edicion dhe sonte ata ballafaqohen në kuadër...
Sport06 Janar 2021
Barcelona do të zhvillojë sonte me fillim nga ora 21:00 ndeshjen e radhës në La Liga kundër Athletic Bilbaos. E pozicionuar vetëm...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.