×
Lajme21 Qershor 2020
Zëvendëskryeministri serb i Kosovës, Goran Rakiç ka votuar për zgjedhjet parlamentare në Serbi.Ai ka votuar në shkollën “Mihailo Petrovic”, në Veri të...
Lajme21 Qershor 2020
Të dielën mbahen zgjedhjet parlamentare në Serbi. Këto janë zgjedhjet e para në një vend evropian pas periudhës së izolimit shkaku i...
Lajme21 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se pasditen e së shtunës është gjetur pa shenja jete një grua në Lipjan Sipas raportit të...
Nga Rubrika
Lajme21 Qershor 2020
Edhe të shtunën është shënuar një numër i madh i rasteve me COVID-19 në Kosovë. 75 raste u regjistruan në nivel vendi...
Lajme21 Qershor 2020
Ministri i Mbrojtjes në Qeverinë e Kosovës, Anton Quni, ka thënë se ka një dakordim për të filluar shërbimin ushtarak. “Shërbimi ushtarak...
Lajme21 Qershor 2020
Ministri i Mbrojtjes në Qeverinë e Kosovës, Anton Quni, ka thënë se ka një dakordim mes partnerëve të koalicionit për të filluar...
Lajme21 Qershor 2020
Veprimtarja e njohur e Lidhjes Demokratike të Kosovës në diasporë, Donika Gërvalla, ka reaguar pas shkarkimit të Vjosa Osmanit nga pozitat e...
Lajme20 Qershor 2020
Në vendin tonë sot janë shëruar 38 persona duke çuar në 1 mijë e 18 raste të shëruarve. “Sot më 20 qershor...
Lajme20 Qershor 2020
Në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në ministri i Mbrojtjes Anton Quni ka folur për raportet LVV-LDK dhe prishjen e koalicionit. Quni...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.