×
Lajme01 Gusht 2020
Nga 434 mostra në 24 orët e fundit, kanë rezultuar 224 persona pozitivë, 152 janë shëruar, ndërsa 10 të tjerë kanë humbur...
Lajme01 Gusht 2020
Në Komunën e Malishevës sot janë regjistruar edhe pesë raste të reja me COVID-19. Megjithatë në një komunikatë për media të dërguar...
Lajme01 Gusht 2020
224 raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka njoftuar të shtunën drejtori i...
Nga Rubrika
Lajme01 Gusht 2020
Doktori, Visar Zekaj, i cili para pak ditëve u shërua nga virusi COVID-19, i lut qytetarët që maskën ta vendosin në mënyrën...
Lajme01 Gusht 2020
Kryeministri Avdullah Hoti, ka thënë se sot ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe drejtorin e SHSKUK-së, Valbon Krasniqi dhe drejtorin e IKSHP-së,...
Lajme01 Gusht 2020
Sot ka vdekur nga koronavirusi vëllai i Smajl Latifit, kryetarit të komunës së Rahovecit. Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook...
Lajme01 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij shqiptar Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së...
Lajme01 Gusht 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla ka uruar popullin zviceren, me rastin e Ditës Kombëtare të Konfederatës Zvicerane, ku...
Lajme01 Gusht 2020
Shoqata e Gastronomeve të Kosovës ka njoftuar se janë të gatshëm për t’i dalë në ndihmë punonjësve shëndetësorë. Ata përmes një postimi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.