×
Lajme01 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka ngushëlluar kryetarin e Komunës së Rahovecit Smajl Latfi me rastin e vdekjes së vëllait të tij...
Lajme01 Gusht 2020
Një rrahje ka ndodhur sot në qendër të qytetit të Mitrovicës rreth orës 18:00. Lajmin e ka konfirmuar Avni Zahiti nga Policia...
Lajme01 Gusht 2020
80 për qind e të infektuarve me COVID-19 nga komuna e Gjilanit po shërohen në shtëpi. Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër...
Nga Rubrika
Lajme01 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ka paralajmëruar ashpërsimin e masave antiCOVID-19, në kohën kur vendi po përballet me një numër në rritje...
Lajme01 Gusht 2020
Komiteti i Gjilanit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, është njoftuar sot për rastet më të reja pozitive me virus,...
Lajme01 Gusht 2020
Drejtuesi i Lëvizjes Dveri, Boshko Obradoviq ka deklaruar se presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq është i gatshëm të njohë pavarësinë e Kosovës...
Lajme01 Gusht 2020
Ish-ministrja e Drejtësisë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka deklaruar se rrëzimi i qeverisë Kurti dhe përmbysja e vullnetit të...
Lajme01 Gusht 2020
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas 41 rasteve të vdekjes në tri ditët e fundit në Kosovë si pasojë e koronavirusit. Në një...
Lajme01 Gusht 2020
Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ngrohta të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.