×
Auto02 Korrik 2020
Anëtarësimi i ri, i quajtur Spotify Duo, i jep secilit përdorues akses në Spotify Premium Pajtimtarët gjithashtu kanë akses në Duo Mix,...
Auto02 Korrik 2020
WhatsApp ka thënë së fundmi se po sjell një seri karakteristikash të reja që do të lansohen për të gjithë përdoruesit në...
Auto02 Korrik 2020
Zbulimi paraqet herën e parë që studiuesit kanë arritur të shikojnë brendësinë e një planeti, duke ofruar potencialisht një kuptim të pashembullt...
Nga Rubrika
Auto01 Korrik 2020
Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen njoftoi sot se po heq dorë nga ndërtimi i një fabrike në Turqi për shkak të krizës...
Auto01 Korrik 2020
Kompania ndërpreu mbi 25 mijë kanale për shkeljen e politikave të gjuhës së urrejtjes. YouTube ka ndaluar një numër të përdoruesve të...
Auto01 Korrik 2020
Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dhe tregimet...
Auto30 Qershor 2020
Bashkimi Europian miratoi sot një rregullore të re për të përshpejtuar ndërtimin e infrastrukturës 5G duke thjeshtuar regjimin e lejeve. “Rregullat e...
Auto30 Qershor 2020
Ndalohet TikTok-u në Indi bashkë me disa aplikacione kineze dhe tesioni mes dy vendeve vazhdon. TikTok i cili është zhvilluar nga një...
Auto30 Qershor 2020
India bllokoi të hënën dhjetëra aplikacione kineze, mes të cilëve dhe TikTok, për të cilat pretendon se përbëjnë një kërcënim për sigurinë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.