×
Auto12 Shtator 2023
Një nga ithtarët më të mëdhenj të elektrifikimit në Evropë, grupi Stellantis, thekson gjithnjë e më shumë se veturat me motorë me...
Auto08 Shtator 2023
Veturat elektrike janë tema kryesore e industrisë, por është interesant fakti se nuk flitet edhe aq rreth elektricitetit të përdorur për t’i...
Auto07 Shtator 2023
Tesla ka njoftuar se fabrika e saj në Shanghai ka prodhuar 2 milionë automjete – duke e bërë atë fabrikën më produktive...
Nga Rubrika
Auto01 Shtator 2023
Kia ka bërë të ditur se po tërheq rreth 320,000 makina në SHBA për të rregulluar një problem që mund të parandalojë...
Auto31 Gusht 2023
Të gjithë përdoruesit e ish-Twitter-it, tashmë të quajtur X dhe në pronësi të Elon Musk, do të kenë mundësi të kryejnë thirrje...
Auto31 Gusht 2023
Kur modeli Wranger i vitit 2024 u prezantua në prill, CEO i brendit Jeep, Christian Meunier, deklaroi në një deklaratë për shtyp...
Auto30 Gusht 2023
Versioni i rifreskuar i BMW X5 debutoi në fillim të këtij viti, e siç ishte rasti me versionin e mëparshëm, edhe kësaj...
Auto29 Gusht 2023
Toyota Motor Corp tha të martën se ka pezulluar operimet në të 14 fabrikat e saj të montimit në Japoni për shkak...
Auto26 Gusht 2023
Fotot e Volkswagen Tiguan të ri janë shfaqur në internet dhe ofrojnë pamjen më të mirë të crossover-it kompakt gjerman deri më...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.