Lajme

Rrahje brutale në mes disa të rinjve në Mitrovicë

Rrahje brutale në mes disa të rinjve në Mitrovicë
20:12 | 01 Gusht 2020

Një rrahje ka ndodhur sot në qendër të qytetit të Mitrovicës rreth orës 18:00.

Lajmin e ka konfirmuar Avni Zahiti nga Policia e Kosovës.

“Një rrahje ndërmjet disa personave është raportuar rreth orës 18:00, në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë, lidhur me rastin aktualisht policia është duke intervistuar tre persona në cilësi të të dyshuarve, ndërsa dy persona tjerë kanë kërkuar tretman mjekësor. Rasti është duke u trajtuar”, ka konfirmuar Zahiti për Express.

Aktualisht Policia e Kosovës është duke intervistuar tre persona në cilësinë e të dyshuarve dhe gjithashtu rasti është duke u trajtuar.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera