Kronika

Rrahen mes vete vëllezërit – dërgohen në mbajtje

Rrahen mes vete vëllezërit – dërgohen në mbajtje
08:51 | 07 Korrik 2020

Dy të dyshuar meshkuj (vëllezër) janë arrestuar nga Policia ditën e djeshme në Rahovec.

Të njejtit pasi një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Pas rrahjes të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera