[wp-story]

Lajme

Rrahen mes vete dy persona në Drenas, ndalohen për 48 orë

Rrahen mes vete dy persona në Drenas, ndalohen për 48 orë
08:50 | 25 Nëntor 2020

Dy persona të dyshuar meshkuj janë rrahur mes vete gjatë ditës së djeshme në Drenas, pas një mosmarrëveshje.

Policia ka njoftuar se që të dy janë arrestuar.

Të dyshuarit nuk kanë pasur lëndime të dukshme si dhe nuk kanë pasur nevojë për tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili urdhëron që pas intervistimit të dyshuarit të ndalen në qendrën e mbajtjes në Drenas për 48 orë./FrontOnline/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera