[wp-story]

Kronika

Rrahen dy familjarë në orën e fundit të ndrrimit të moteve, Policia jep detaje

Rrahen dy familjarë në orën e fundit të ndrrimit të moteve, Policia jep detaje
13:39 | 01 Janar 2021

Dy persona janë rrahur mes vete dje në Prishtinë në orën e fundit të ndrrimit të moteve.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje familjare dy të dyshuarit meshkuj kosovarë, janë rrahur mes veti. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./FrontOnline/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera