Vip

Romeo bën veprimin e papritur ndaj Borës dhe Donaldit

Romeo bën veprimin e papritur ndaj Borës dhe Donaldit
08:14 | 06 Korrik 2022

Romeo Veshaj me projektin që ka lansuar së fundmi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, po pëlqehet shumë.

Së fundmi ka habitur me veprimin e tij ndaj Instagramit të përbashkët të Bores dhe Donaldit.

Më një video në të cilën shihet një fanse e Romeut, ai e ripostoi duke shprehur publikisht përkrahjen për këtë “fan page”.

Kujtojmë që Bora e Donaldi ende nuk kanë dalë publikisht që ta pranojnë ribashkimin e tyre.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera