[wp-story]

Bota/Rajoni

Rikthehet ora policore në Maqedoni

Rikthehet ora policore në Maqedoni
20:51 | 03 Qershor 2020

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur orë policore gjatë fundjavës së zgjatur.

Ky vendim është marrë pas vazhdimit të seancës së 60-të të kësaj qeverie.

Orë policore:

– E Enjte prej ora 21.00 deri ditën e hënë ora 05.00, edhe atë për qytetet: Shkup, Kumanovë, Shtip dhe Tetovë.

Ndërsa për qytetet e tjera orë policore:

– E Premte, e shtunë dhe e diel, prej ora 16.00 – 05.00.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera