[wp-story]

Vip/Kultura

Rikthehet Flori, publikon baladën e dhimbshme “Dhemb”

Rikthehet Flori, publikon baladën e dhimbshme “Dhemb”
21:51 | 28 Dhjetor 2020

Disa minuta më parë Flori Mumajesi u rikthye në rrjete sociale teksa dhe publikoi një video me mesazh të paqartë.

“Nuk promovoj rrugën e dhimbjes, as të trishtimit. Nuk dorëzohem edhe kur të dyja ulen këmbëkryq para meje. ABC e jetës?”, shkroi Flori në video.

“Dhemb” titullohet projekti befasi i Florit dhe duket se i ka përshtatur plotësisht titullin, sepse kënga vjen si baladë mjaft e dhimbshme në këto kohë të vështira siç edhe tha vetë këngëtari.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera