[wp-story]

Vip/Kultura

Rihanna bashkohet në trendin e prerjes së ballukeve

Rihanna bashkohet në trendin e prerjes së ballukeve
21:49 | 28 Dhjetor 2020

Me lansimin e shumë pritur të Fenty Skin këtë vit, ne për momentin harruam që Rihanna është mbretëresha kur bëhet fjalë për flokët.

Miley Cyrus , Billie Eilish dhe Maisie Williams shkuan të gjithë për prerje të ashpra këtë vit, duke dëshmuar se ishte prerja e flokëve përcaktuese e vitit 2020.

Por pikërisht kur menduam se përpjekjet e Rihanna për të ndjekur trendet nuk mund të ishin më ekstreme, artisti i saj i grimit Hector Espinal poston një video të saj duke njoftuar nisjen e shitjes së Fenty Skin në Sephora dhe ajo kishte prerjen më të pabesueshëm që kemi parë ndonjëherë

Ndërsa Rihanna njoftoi lajmin e saj emocionues, ne ishim shumë të zënë duke vështruar prerjen e saj.

Pavarësisht se postimi kishte të bënte me kujdesin për lëkurën, vëmendjen e morën flokët e saj dhe adhuruesit e saj nxituan të komentonin flokët e saj mahnitës.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera