Vip

Reperi The Game sfidon vëllezërit e famshëm të YouTube në një luftë në rrugë

Reperi The Game sfidon vëllezërit e famshëm të YouTube në një luftë në rrugë
13:29 | 18 Maj 2021

Reperi amerikan The Game sfidoi vëllezërit Logan dhe Jake Paul në një luftë në rrugë kundër tij dhe vëllait të tij të vogël, Big Fase 100. “Jake dhe Paul, takohuni me mua dhe vëllain tim të vogël përpara Staples Center në Los Anxhelos dhe luftojmë, pa doreza, pa shpërblime parash. Ne do t’ju ndajmë në dysh”, shkroi ai në profilin e tij në Twitter The Game.

Ende nuk dihet nëse vëllai i tij i vogël dëshiron të marrë pjesë në luftë dhe një ekspozitë e tillë nuk i shkon për shtat Logan Paul për momentin, sepse ai do të luftoj legjendën e pamposhtur të boksit Floyd Mayweather në Miami, pas 20 dite. Vëllezërit Paul janë të njohur për sfidimin e personave të famshëm të ndryshëm në përleshje fizike, ose në ringun e boksit ose jashtë tij. Jake mundi ish-luftëtarin e MMA Ben Askren në një ndeshje, sfidoi Connor McGregor dhe luajti me nervat e Daniel Cormier, një ish-kampion i peshave të rënda UFC./FrontOnline/

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera