×
 • Vip
 • Vip

  Reperi i njohur vritet nga të shtënat para një restoranti në Memphis

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Reperi Young Dolph (36) është vrarë nga të shtënat në Memphis, raportojnë mediat botërore. Zyrtarët lokalë thanë se ai u vra nga të shtënat që ndodhën para restorantit, të cilit ai ishte një mbrojtës.

  Policia e Memphisit shkroi në Twitter se vrasja ndodhi pak pas mesditës të së mërkurës dhe se një person u shpall i vdekur. Dolpf u qëllua gjithashtu në vitin 2017 në Los Angeles, dhe më pas u godit nga disa plumba dhe u dërgua me urgjencë në spital.

  Aksidenti ka ndodhur para një dyqani këpucësh, në një nga qendrat tregtare më të famshme në Tinseltown. Ky reper është shumë i njohur në Amerikë, dhe pas vetes ka disa dhjetëra këngë./FrontOnline/

   

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Vip12 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë pasi publikoi një seri fotografish të reja në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Vala ekstreme e nxehtësisë ka bërë që temperaturat në pjesë të Evropës qendrore dhe jugore të arrijnë deri në 40 gradë celsius...
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...
  Lajme13 Korrik 2024
  Ministria e Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor ka bërë të ditur se ka marrë masa idhur me qarkullimin e automjeteve në vend...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Një depo nafte është përshirë nga zjarri në rajonin juglindor rus të Rostovit, pas një sulmi ukrainas me dronë mëngjesin e 13...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.