[wp-story]

Vip/Kultura

Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra

Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra
22:27 | 29 Qershor 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj në shëtitje dhe po duken si të ishin motra./ORAinfo/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera