[wp-story]

Bota/Rajoni

Rekord negativ në Shqipëri, 82 raste me Coronavirus në 24 orë

Rekord negativ në Shqipëri, 82 raste me Coronavirus në 24 orë
11:06 | 16 Qershor 2020

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se janë konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, duke shënuar një tjetër rekord negativ.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera