×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Regjistrohen 22 raste të reja me coronavirus në Mal të Zi

  FrontOnline
  25 Qershor 2020

  Njëzet e dy raste të reja me koronavirusi janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Mal të Zi, njoftoi sot Instituti i Shëndetit Publik.

  Gjatë kësaj periudhe janë marrë 267 mostra, nga të cilat 22 ishin pozitive, transmeton gazeta ‘Vijesti’ në Podgoricë.

  Më herët këtë mëngjes, u konfirmuan gjashtë raste të reja. Aktualisht ka 87 raste aktive të koronavirusit në Mal të Zi.

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Opinioni publik në Francë është tronditur pasi një 15 vjeçar rrëfeu se kishte vrarë prindërit e tij dhe më pas i ka...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Një shofer taksie në Tokio është arrestuar për vrasjen e qëllimshme të një pëllumbi me makinën e tij, sipas policisë. 50-vjeçari u...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Moti i ftohtë dhe ngricat në Gjermani janë shkaktarë të aksidenteve të shumta në të cilat vetëm sot kanë humbur jetën tre...
  Të tjera
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Moti i ftohtë dhe ngricat në Gjermani janë shkaktarë të aksidenteve të shumta në të cilat vetëm sot kanë humbur jetën tre...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Këshilli i Bashkimit Evropian do t’i bëjë thirrje Kosovës që të bëjë më shumë në fushën e sundimit të ligjit, si dhe...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kosova ka dalë jashtëzakonisht keq në rezultatet e testit PISA për vitin 2022. Në fund të listës me disa pikë më pak...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ish-zyrtarja e OSBE-së në Kosovë, Sandra Mitchell, gjatë dëshmisë së saj ka thënë se kishin marrë informata nga popullsia civile në Kosovë...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Dhjetë vjet më parë, sot, më 5 dhjetor 2013, vdiq Nelson Mandela, presidenti i Republikës së Afrikës së Jugut, një njeri emri...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Rexhep Tajip Erdogan ndodhet në Doha, ku po merr pjesë në samitin e 44-të të Këshillit të Bashkëpunimit të Gjirit. Në fjalimin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.