[wp-story]

Sport

Rebiq shënon supergol dhe e kalon Milanin në epërsi përballë Genoas

Rebiq shënon supergol dhe e kalon Milanin në epërsi përballë Genoas
12:54 | 18 Prill 2021

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Milan – Genoa.

Në minutën e 13-të, Ante Rebiq ia ka dhuruar epërsinë Milanit 1:0, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 31-të në Serie A./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera