×
 • Lajme
 • Lajme

  Reagon Limaj pas aksidentit tragjik: Lut qytetarët për më shumë kujdes në vozitje

  FrontOnline
  09 Shtator 2019

  Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas aksidentit tragjik që ndodhi sot në orët e hershme në rrugën Malishevë –Rahovec ku humbi jetën Egzon Bytyqi nga fshati Shkozë komuna e Malishevës.

  Limaj i ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjes Bytyqi dhe gjithë atyre që e kanë njohur, të riun Ezon Bytyqi.

  “Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen tragjike të Egzon Bytyqit nga fshati Shkozë, komuna e Malishevës. I shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Bytyqi dhe gjithë atyre që e kanë njohur Egzonin”, ka shkruar ndër të tjera Limaj.

  Ai iu ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes më të madh në ngasje duke ftuar organet kompetente që t’i marrin të gjitha masat për të parandaluar aksidentet që po marrin jetën e qytetarëve tanë.

   

   

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-zëvendësndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Jim Townsend,ka folur për sigurinë në Rajonin e Ballkanit Perëndimor dhe për atë se a mund të...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Jehona Lushaku-Sadriu nga Lidhja Demokratike e Kosovës në një konferencë për media tha se rezultatet e testit të PISA-s janë shqetësuese. Ajo...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Pas publikimit të rezultateve të Testit PISA, ku Kosova u rangua pothuajse në fund, Partia Demokratike e Kosovës vlerëson se u konfirmua...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se, nëse ai kthehet në pushtet në vitin 2025, ai nuk do të jetë diktator "përveç...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Parashkrimi i numrit të madh të lëndëve, vazhdon të jetë sfida kryesore në sistemin e Drejtësisë. Këtë e theksoi hulumtuesi i lartë...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Takimi i kryeministrit Albin Kurti me njësitin elitar të Policisë së Kosovës më 15 nëntor përfundoi pa sukses. Pas këtij takimi, ky...
  Ekonomi06 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës, në asistimin e Njësitit Anti-kontrabandë nga Dogana e Kosovës dhe ATK-së me qëllim të luftimit të Ekonomisë jo formale,...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Një ngjarje e shokuese, ka ndodhur në SHBA ku një 13 vjeçar ka vrarë nënën e tij me thikë dhe më pas...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura. Në raportin 24 orësh të Policisë së...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.